UPOZORNENIE: od 18.11.2021 do 19.11.2021 máme z technických dôvodov ZATVORENÉ. Prijaté objednávky budeme expedovať až od 22.11.2021.

Doprava zadarmo

5566

Obvykle skladem u dodavatele

1515 € s DPH


ks

Najmodernejšie teplovodné kachle, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Najmodernejšie teplovodné kachle, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy. Vybavená štandardne ochladzovaci slučkou, chrániaci proti prehriatiu. Prívod terciálneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie a stály prísun vzduchu. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Varianta integrovanej elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu.

Vyberte si sami, ako budete svoje kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov a možnosť prevádzkovať ako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

vyberte si ...
DESIGN, FARBA, VÝKON, REGULÁCIA

  • 4 DESIGNOVÉ RADU

Saporo, Kalmar, Lend a Barma je kompletná dizajnová ponuka kachlí Aquaflam Vario.

  • VÝBER FAREBNÉ VARIANTY

U krbových kachlí Saporo, Lend, Kalmar je k dispozícii 5 farebných variantov - šedá, krémová, červená a dve luxusné - hnedá zamatová a olivová.
Kachle Barma sú dodávané s dlažbou vo vzoroch Javor, Orech a Bielený dub.

  • VÝBER VÝKONU

Krbové kachle sú štandardne dodávané s teplovodným výmenníkom. Zákazník má možnosť výberu medzi dvoma výkonmi: 3 - 9kW a 5 - 11kW
teplovodného výkonu.

  • REGULÁCIA

K výberu sú dva typy ovládania krbových kachlí. Manuálne, pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným snímačom.

  • TEPLOVODNÁ / TEPLOVZDUŠNÁ VERZIA

Ak budete chcieť kúriť bez výmenníka, máte možnosť veľmi ľahko ho vymeniť za záslepku (deflektor) s ktorého prítomnosťou možno kúriť ako v teplovzdušných kachliach.

  • VÝMENA DLAŽBY

Navyše, u krbových kachlí Barma je možná výmena dlažby v ktorýkoľvek okamih ich prevádzky.

Menovitý výkon
11 kW
Výkon do vody
5 kW
Výkon do vzduchu
6 kW
Externý prívod vzduchu
áno
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
S rúrou
nie
S varnou platňou
nie
Typ kachlí
krbová, kachlová
Hmotnosť
182 kg
Popolník
áno
Dĺžka polien
45 cm
Spotreba paliva
3,2 kg/h
Ochladzovací slučka
ano
Účinnosť spaľovania
80 %
Priemer spalinového hrdla
150 mm

Kontaktujte nás!