UPOZORNENIE: Od 15.3. do 17.3.2023 máme zatvorené. Nové objednávky budeme odosielať až od 20.3.2023.

Doprava zadarmo

10214

Na dotaz Pred objednaním sa prosím informujte na aktuálnu dostupnosť pomocou dotazu u produktu.

3852,64 € s DPH


ks

Najmodernejšie teplovodné kachľové pece, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Najmodernejšie teplovodné kachľové pece, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy. Teplovodný výmenník je štandardne vybavený chladiacou slučkou, chrániaci proti prehriatiu. Prívod terciárneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie a stály prísun vzduchu. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Variant integrovanej elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu.

Vyberte si sami, ako budete svoje kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov a možnosť prevádzkovať kachle ako teplovzdušné, to sú Aquaflam VARIO PERU !!!

Aquaflam Vario Saporo

 

  • obložené pravými, ručne vyrábanými kachľami. Kachle sú akumulačným materiálom a z toho dôvodu sa akumulačná schopnosť kachlí značne navyšuje.
  • K výberu sú dva typy ovládania krbových kachlí. Manuálne, pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným snímačom.
  • Bezproblémová obsluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá. Troj-bodové zatváranie zaisťuje správne a dlhodobé funkčné zatváranie dvierok spaľovacej komory.
  • Dokonalé spaľovanie zabezpečuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciárneho vzduchu do spaľovacej komory.
Materiál
oceľový plech 3 a 5 mm, šamot
Menovitý výkon
11 kW
Výkon do vody
7 kW
Výkon do vzduchu
4 kW
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
Výška
1023 mm
Šírka
761 mm
Hĺbka
492 mm
Hmotnosť
232 kg
Minimálny ťah komína
12-14 Pa
Teplota spalín
267 °C
Dĺžka polien
40 cm
Spotreba paliva
3 kg/hod
Priemer napojenia externého vzduchu
120 mm
Maximálny prevádzkový tlak
2,5 bar
Norma
EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign
Regulovateľný rozsah výkonu
7 - 15 kW
Účinnosť spaľovania
80,9 %
Napojenie vzduchu z exteriéru
áno
Priemer spalinového hrdla
150 mm
Emise CO (při 13% O2)
0,094%
Zák. 201/2012 Sb. od 2018
ano
Regulovatelný rozsah výkonu do vody
5 - 11 kW
Vychlazovací smyčka
ano
Objem tepelného výměníku
8,7 l

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Kontaktujte nás!