Od 14.2. do 16.2. máme zatvorené. Prijaté objednávky budeme vybavovať až v pondelok 19.2. Ďakujeme za pochopenie.

HS Flamingo - Krbové kachle BALI (hnedé)

2205,98 €
Na objednávku - Tento tovar nemáme bežne na sklade, a je iba na objednávku. Pred nákupom odporúčame opýtať sa na aktuálnu dostupnosť prostredníctvom dotazu.
ks

Detailný popis HS Flamingo - Krbové kachle BALI

 

Kachľové pece Flamingo BALI sú vďaka svojej vysokej kvalite a skvelé cene veľmi žiadaným produktom. Krbové kachle Flamingo ponúkajú štandardnú možnosť napojenia externého prívodu vzduchu. Pre čo najefektívnejšie spaľovanie je privedený vzduch ďalej rozdelený na primárny (pod rošt), sekundárny na oplach skla a terciálny pre podporu spaľovania plynných častíc.

Komora je konštruovaná tak, aby bola dosiahnutá vysoká účinnosť a malá spotreba paliva, ktorá činí priemerne 2,5 kg dreva na hodinu. Spaľovacia komora je vyrobená zo silného oceľového plechu a pre dokonalejšie spaľovanie je vysadená pravým šamotom. Sekundárne spaľovanie, krásne čisté sklo a externý prívod vzduchu je pri peci Flamingo samozrejmosťou. Kachle sú vyrobené z kvalitných materiálov a vďaka tomu Vám môžeme poskytnúť záruku 5 rokov.

Prečo kúpiť kachle Flamingo

U kachlí radu Flamingo je systém spaľovania na najvyššej úrovni a zaisťuje centrálny prísun vzduchu z exteriéru, ktorý zaisťuje bezpečnosť pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého prisávania čerstvého vzduchu. Inovatívny prvok zaisťuje vysokú účinnosť, zníženie spotreby paliva až o 40% a najmä šetrnosť k životnému prostrediu. Množstvo popola je minimálne. Celý spaľovací proces je ovládaný dvoma tiahlami, keď prvý slúži na reguláciu primárneho vzduchu, ktorý je potrebný k zatopeniu a rozhorení dreva. Druhé tiahlo slúži na podporu sekundárneho spaľovania. Jeho otvorením dochádza k prísunu predhriateho vzduchu do hornej časti spaľovacej komory. Tento vzduch sa používa k úspornému a čo najefektívnejšiemu priebehu horenia dreva. Týmto je zaistená vysoká účinnosť a krásne horenie vrátane čistého skla.

Kachľové pece BALI

Kachľové pece Bali sú navyše obložené pravými, ručne vyrábanými kachľami. Dizajn kachlíc bol špeciálne vykreslený našimi dizajnérmi a nesie názov "spovednica". Kachle sú akumulačným materiálom a z toho dôvodu sa akumulačná schopnosť kachlí značne navyšuje.

Balenie kachlí BALI

Balenie kachľovej pece je rozdelené na krbové kachle a kachle. Zákazník si teda kachlice nasadzuje sám po rozbalení kachlí u seba doma. Súčasťou je návod krok po kroku, ktorý nájdete v zásielke alebo si ho môžete stiahnuť priamo u produktu.

Konvekčné krbové kachle

Krbové kachle Flamingo patrí do skupiny konvekčných, teda zaisťujú plynulé prúdenie ohriateho vzduchu a rovnomerné vyhriatie miestnosti.

Šamotová výmurovka

Šamot je základom pre vysokú účinnosť a nízku spotrebu paliva. Zaisťuje vysoké teploty v spaľovacej komore.

 

Popolník

K ľahkému vysypanie popola

Na stiahnutie:

 Návod - nasadenie kachlí Bali

 Katalóg krbových kachlí Flamingo

 Plagát - vlastnosti krbových kachlí Flamingo

 Vyhlásenie o vlastnostiach - kachle Flamingo

 Návod - krbové kachle Flamingo 9 kW

 Informačný list produktu EKO

 

Parametre

Materiál oceľový plech 3 a 5 mm, šamot
Menovitý výkon 9 kW
Pripojenie dymovodu horné
Typ kachlí teplovzdušná - dvojplášťová, konvenčná
Hmotnosť 152 kg
Dĺžka polien 35 cm
Spotreba paliva 2,5 kg/hod
Priemer napojenia externého vzduchu 100 mm
Sekundárne spaľovanie áno
Oplach skla áno
Priemerná teplota spalín 293 °C
Výrobca HS Flamingo s.r.o.
Prevádzkový ťah 12 - 14 Pa
Norma EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Fl
Rozmer skla (Š x V) 340 x 280 mm
Prikladanie predné
Deflektor (clona) áno
Terciálny prívod vzduchu áno
Typ skla rovné
Účinnosť spaľovania 80,72 %
Napojenie vzduchu z exteriéru áno
Priemer spalinového hrdla 150 mm
Emisie CO (pri 13% O2) 0,08%
Zák. 201/2012 Sb. od 2018 áno
Rozmer ohniska (Š x V x H) 405 x 280 x 310 mm
Prepravný rozmer palety 520 x 750 mm
Rozsah výkonu 3 - 12 kW