Od 14.2. do 16.2. máme zatvorené. Prijaté objednávky budeme vybavovať až v pondelok 19.2. Ďakujeme za pochopenie.

Masterflamme - Grande II (čierna)

Doprava zadarmo
1951,70 €
Na objednávku - Tento tovar nemáme bežne na sklade, a je iba na objednávku. Pred nákupom odporúčame opýtať sa na aktuálnu dostupnosť prostredníctvom dotazu.
ks

Krbové kachle Masterflamme vďaka svojej masívnej konštrukcii zastupujú vysoko kvalitný segment trhu. Rúrkové riešenie spaľovacej komory zaisťuje veľmi nízku rozťažnosť materiálu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť celého zariadenia. Rúrky zaručujú maximálne odovzdanie tepla a veľmi rýchle ohriatie vzduchu prúdiaceho v rúrkach. Tento princíp vykurovania zaisťuje rovnomerné rozdelenie teplého vzduchu nielen po miestnosti, kde stojí pec, ale aj do ďalších miestností.

Použité materiály pochádzajú od najväčších spracovateľov železa, ktorí zaisťujú stále a kvalitné dodávky. Kachle Masterflamme sa môžu tiež pýšiť splnením najprísnejších technických noriem, ktoré určujú najväčšie výrobné krajiny nielen v Európe, a v týchto krajinách sú veľmi žiadaná.

Dokonalé spaľovanie

zaisťuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciálneho vzduchu do spaľovacej komory.

Spoľahlivé Troj-bodové zatváranie

bezproblémová oblusluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá.

Dvojplášťová konvekčné kachle

v spodnej časti nasávajú rúrky studený vzduch, ktorý sa priechodom plášťa veľmi rýchlo ohrieva a je vyfukovaný do miestnosti

Možnosť ohrevu jedál

horná platňa môže slúžiť pre rýchly ohrev jedál.

Fénový efekt - teplo do niekoľkých minút

krbové kachle Masterflamme možno použiť pri vykurovaní obytných a rekreačných objektov. Vďaka rýchlej vykurovacie schopnosti a veľkosti spaľovacej komory sú tiež veľmi obľúbené vo výrobných dielňach, skladoch a iných priemyselných priestoroch. Krbové kachle Masterflamme maju vďaka svojej unikátnej konštrukcii jedinečnú schopnosť rýchlej tvorby tepla a jeho plynulú a rovnomernú distribúciu. Studený vzduch je naspodku nasávaný do trubiek ktoré tvoria priamo spaľovaciu komoru. Tým dochádza k bezprostrednému ohrevu vzduchu a jeho vyfukovanie späť do miestnosti. Vďaka tomuto "Fénovému efektu" vie kachle Masterflamme počas veľmi krátkej doby odovzdať veľké množstvo tepla a rovnomerne ho distribuovať do vykurovaných priestorov.

Eko-Air-In zaisťuje centrálny prísun vzduchu pomocou externého nasávanie zo zadnej časti kachlí. Kompletné spaľovací proces je riadený len jedným ovládacím prvkom v pravom dolnom rohu krbových kachlí. Systém Eko-Air-In rovnako tak zaisťuje bezpečnosť pred výbuchom plynných častí pomocou plynulého prisávania čerstvého vzduchu. Tento inovatívny prvok zaisťuje vysokú účinnosť, zníženie spotreby paliva až o 40% a najmä šetrnosť k životnému prostrediu. Množstvo popola je minimálna.

Krbové kachle Masterflamme spĺňajú najprísnejšie európske CE normy (EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus)

 

Parametre

Materiál oceľový plech
Menovitý výkon 17 kW
Pripojenie dymovodu horné
Hmotnosť 183 kg
Minimálny ťah komína 12 Pa
Popolník áno
Teplota spalín 320 °C
Dĺžka polien 52 cm
Spotreba paliva 5 kg/h
Regulačný rozsah 13 - 21 kW
Oplach skla áno
Deflektor áno
Terciálny prísun vzduchu áno
Účinnosť spaľovania 78 %
Napojenie vzduchu z exteriéru áno
Priemer spalinového hrdla 150 mm