Od 14.2. do 16.2. máme zatvorené. Prijaté objednávky budeme vybavovať až v pondelok 19.2. Ďakujeme za pochopenie.

Aquaflam Vario - Kalmar 11/5kW (olivová)

Doprava zadarmo
2002,55 €
Na objednávku - Tento tovar nemáme bežne na sklade, a je iba na objednávku. Pred nákupom odporúčame opýtať sa na aktuálnu dostupnosť prostredníctvom dotazu.
ks

Najmodernejšie teplovodné kachle, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy. Vybavená štandardne ochladzovaci slučkou, chrániaci proti prehriatiu. Prívod terciálneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie a stály prísun vzduchu. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Varianta integrovanej elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu.

Vyberte si sami, ako budete svoje kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov a možnosť prevádzkovať ako teplovzdušná, to je Aquaflam VARIO!

vyberte si ...
DESIGN, FARBA, VÝKON, REGULÁCIA

  • 4 DESIGNOVÉ RADU

Saporo, Kalmar, Lend a Barma je kompletná dizajnová ponuka kachlí Aquaflam Vario.

  • VÝBER FAREBNÉ VARIANTY

U krbových kachlí Saporo, Lend, Kalmar je k dispozícii 5 farebných variantov - šedá, krémová, červená a dve luxusné - hnedá zamatová a olivová.
Kachle Barma sú dodávané s dlažbou vo vzoroch Javor, Orech a Bielený dub.

  • VÝBER VÝKONU

Krbové kachle sú štandardne dodávané s teplovodným výmenníkom. Zákazník má možnosť výberu medzi dvoma výkonmi: 3 - 9kW a 5 - 11kW
teplovodného výkonu.

  • REGULÁCIA

K výberu sú dva typy ovládania krbových kachlí. Manuálne, pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným snímačom.

  • TEPLOVODNÁ / TEPLOVZDUŠNÁ VERZIA

Ak budete chcieť kúriť bez výmenníka, máte možnosť veľmi ľahko ho vymeniť za záslepku (deflektor) s ktorého prítomnosťou možno kúriť ako v teplovzdušných kachliach.

  • VÝMENA DLAŽBY

Navyše, u krbových kachlí Barma je možná výmena dlažby v ktorýkoľvek okamih ich prevádzky.

 

Parametre

Menovitý výkon 11 kW
Výkon do vody 5 kW
Výkon do vzduchu 6 kW
Pripojenie dymovodu horné
Hmotnosť 216 kg
Popolník áno
Dĺžka polien 45 cm
Spotreba paliva 3,2 kg/h
Ochladzovací slučka áno
Účinnosť spaľovania 80,47 %
Napojenie vzduchu z exteriéru áno
Priemer spalinového hrdla 150 mm