Od 14.2. do 16.2. máme zatvorené. Prijaté objednávky budeme vybavovať až v pondelok 19.2. Ďakujeme za pochopenie.

HS Flamingo - AQUAFLAM VARIO ® PERU 11/5kW, kachlica zelená, elektronická regulácia

Doprava zadarmo
3727,74 €
Na objednávku - Tento tovar nemáme bežne na sklade, a je iba na objednávku. Pred nákupom odporúčame opýtať sa na aktuálnu dostupnosť prostredníctvom dotazu.
ks

Najmodernejšie teplovodné kachľové pece, spĺňajúce nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vysoko efektívne a ekologicky šetrné. Technológia sekundárneho spaľovania s účinnosťou presahujúcou 80%. Jedinečné riešenie, ktoré ponúka jednoduchý prechod z teplovodného na teplovzdušný spôsob vykurovania. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, podľa technológie, spĺňajúci najprísnejšie Európske normy. Teplovodný výmenník je štandardne vybavený chladiacou slučkou, chrániaci proti prehriatiu. Prívod terciárneho vzduchu pre dokonalé spaľovanie a stály prísun vzduchu. Možnosť napojenia externého prívodu vzduchu je samozrejmosťou. Variant integrovanej elektronickej regulácie prívodu vzduchu automaticky chráni proti prehriatiu.

Vyberte si sami, ako budete svoje kachle používať. Dva výkony teplovodných výmenníkov a možnosť prevádzkovať kachle ako teplovzdušné, to sú Aquaflam VARIO PERU !!!

Aquaflam Vario Saporo

 

  • obložené pravými, ručne vyrábanými kachľami. Kachle sú akumulačným materiálom a z toho dôvodu sa akumulačná schopnosť kachlí značne navyšuje.
  • K výberu sú dva typy ovládania krbových kachlí. Manuálne, pomocou tiahla a elektronická, pomocou potenciometra s teplotným bezpečnostným snímačom.
  • Bezproblémová obsluha po mnoho rokov je pre nás dôležitá. Troj-bodové zatváranie zaisťuje správne a dlhodobé funkčné zatváranie dvierok spaľovacej komory.
  • Dokonalé spaľovanie zabezpečuje inteligentný prísun primárneho, sekundárneho a terciárneho vzduchu do spaľovacej komory.

Parametre

Materiál oceľový plech 3 a 5 mm, šamot
Menovitý výkon 11 kW
Výkon do vody 5 kW
Výkon do vzduchu 6 kW
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu horné
Výška 1023 mm
Šírka 761 mm
Hĺbka 492 mm
Hmotnosť 229 kg
Minimálny ťah komína 12-14 Pa
Teplota spalín 273 °C
Dĺžka polien 40 cm
Spotreba paliva 3,2 kg/hod
Priemer napojenia externého vzduchu 120 mm
Maximálny prevádzkový tlak 2,5 bar
Norma EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign
Regulovateľný rozsah výkonu 7 - 15 kW
Účinnosť spaľovania 80,22 %
Napojenie vzduchu z exteriéru áno
Priemer spalinového hrdla 150 mm
Emisie CO (pri 13% O2) 0,096%
Zák. 201/2012 Sb. od 2018 áno
Regulovateľný rozsah výkonu do vody 3 - 9 kW
Vychladzovacia slučka áno
Objem tepelného výmenníka 10,2 l