Od 14.2. do 16.2. máme zatvorené. Prijaté objednávky budeme vybavovať až v pondelok 19.2. Ďakujeme za pochopenie.

HS Flamingo - DELUXE MALIA (čierna)

Doprava zadarmo
1740,45 €
Na objednávku - Tento tovar nemáme bežne na sklade, a je iba na objednávku. Pred nákupom odporúčame opýtať sa na aktuálnu dostupnosť prostredníctvom dotazu.
ks

Budúcnosť krbových kachlí nesie názov Flamingo DELUXE. Kachle sú už bežnou súčasťou mnohých domácností a neodmysliteľne je to výnimočný doplnok našich interiérov. Moderná doba si žiada nové a technologicky zaujímavé produkty, kde veľkú úlohu hrá aj dizajn. My sme vytvorili nadčasové kachle. Moderné a účinné, s dizajnom, ktorý inde nenájdete.

Systém spaľovania je unikátny v tom, ako Vás bude počúvať. Regulácia intenzity ohňa je domyslená do detailu a preto môžete vkrátkém okamihu kachle stlmiť a rovnako rýchlo naštartovať ich horenie. Pri tlmenom režime môžete sledovať tancujúci oheň, ktorý bude pastva pre Vaše oči. Podstata horenia kachlí Flamingo DELUXE je založená na spaľovaniu plynných častíc, ktoré vytvára neopakovateľnú atmosféru, a Vy budete jej súčasťou.

Veľký dôraz na dizajn je poznať už na prvý pohľad. Spolupracovali sme s najlepšími dizajnérmi, aby sme mohli svetu predstaviť DELUXE rad krbových kachlí Flamingo. Výber farieb, dizajnové varianty, luxusné čiernene sklo Vás presvedčia o jasnom výberu.

Príťažlivé horenie, ktoré Vás bude počúvať

Systém spaľovania u kachlí Flamingo DELUXE je dokonalosť sama. Prísun vzduchu je zaistený centrálne zo zadnej časti kachlí. Množstvo popola je minimálne. Celý spaľovací proces je ovládaný dvoma tiahlami, keď prvý slúži na reguláciu primárneho vzduchu, potrebného k zatopeniu a rozhorení dreva. Druhé tiahlo slúži na podporu sekundárneho spaľovania, teda spaľovanie plynov. Jeho otvorením dochádza k prísunu terciálneho predhriateho vzduchu do hornej časti, ktorý je vháňaný do komory pomocou vrchného deflektora. Tento vzduch sa používa k úspornému a čo najefektívnejšiemu priebehu horenia dreva. Týmto je zaistená vysoká účinnosť a krásne horenie vrátane čistého skla. Na zabezpečenie správneho spaľovania je potrebný správny ťah komína, ktorý docielite umiestnením regulátora na dymovod alebo komínovú klapku.

Systém spaľovania ... napred ... o mnoho rokov

Vyvinuli sme unikátny systém horenia s významným vplyvom na kvalitu spaľovacieho procesu, ekológiu a estetiku. Pohľad do ohňa Vám rozžiari oči a vy budete spokojne nasávať energiu krbových kachlí Flamingo DELUXE.

Spaľovací proces sme povýšili na najvyššiu priečku na trhu a unikátny dizajn robí z krbových kachlí Flamingo DELUXE top produkt celosvetovo.

  • Spracovanie produktu v TOP kvalite
  • Nadčasový dizajn
  • Primárny, sekundárny a terciárny prívod vzduchu
  • Plynulá regulácia intenzity ohňa
  • Izolované ohnisko z vermikulitu
  • Popolník

 

Parametre

Materiál oceľový plech 3 a 5 mm, vermikulit
Menovitý výkon 9 kW
Pripojenie dymovodu horné
Typ kachlí teplovzdušná - dvojplášťová, konvenčná
Hmotnosť 151 kg
Dĺžka polien 35 cm
Spotreba paliva 2,9 kg/hod
Sekundárne spaľovanie áno
Oplach skla áno
Priemerná teplota spalín 287 °C
Výrobca HS Flamingo s.r.o.
Prevádzkový ťah 12 - 14 Pa
Norma EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Fl
Prikladanie predné
Deflektor (clona) áno
Terciálny prívod vzduchu áno
Typ skla rovné, luxury čiernené
Účinnosť spaľovania 80,17 %
Napojenie vzduchu z exteriéru áno
Priemer spalinového hrdla 150 mm
Emisie CO (pri 13% O2) 0,077%
Rozsah výkonu 3 - 11 kW